Верифицированный профиль
1
Год опыта
7
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
53
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
100
Последний визит на сайт
2 дня назад

Продажа коммерческой недвижимости (6)

  • Квартал
    100 000 $
    1 104 $/м²

    Ольги Кобилянської ул. (Достоевского), 1-В/6

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    91 м²
    3 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення 90.6 м2 ЖК Синергія Сіті Висота стелі 3.7м2 Тарифи комерційні Є газ, котел Підійде під любий Ваш бізнес) Дитячій простір, студія творчості, фотостудія, тощо! За детальнрю інформацією звертайся за телефоном [телефон скрыт]
    Риелтор
  • Квартал
    27 000 $
    374 $/м²

    Западная ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Rich Town
    помещение свободного назначения
    72 м²
    3 нед. назад
    Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на кожну фазу + разводка электрики, інтернет, охорона Окрема вхідна група на декілька приміщень
    Риелтор
  • Квартал
    40 000 $
    937 $/м²

    Єрощенка ул., 12

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    43 м²
    2 мес. назад
    Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний комплекс Оптимальна площа – 42,7 м², що підходить для різних форматів бізнесу. Сучасний ремонт Всі комунікації – електрика, вода, опалення, інтернет. Парковка – зручний під’їзд і місця для авто клієнтів та співробітників. Окремий вхід Це чудова можливість для стабільного доходу та розвитку вашого бізнесу! Код об'єкта *2239
    Риелтор
  • Квартал
    15 000 $
    288 $/м²

    Белокур ул. (Курская), 2В

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    52 м²
    2 мес. назад
    Терміново! Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна розвязка доріг Заведена електрика,Центральна вода та каналізація Найкраща пропозиція на ринку Код об'єкту *2346
    Риелтор
  • Квартал
    66 000 $
    1 200 $/м²

    Мінеральна ул., 7Ж

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    55 м²
    2 мес. назад
    В продажу Супер Ліквідна комерція! 55 м2-офісне приміщення з ремонтом ! Є орендар,На пів року ,рік готовий платити 400$ на міс. Центр міста Ірпінь! Поруч суд та поліція,підійде для "Юридичної консультації" Код об'єкту *2351
    Риелтор
  • Квартал
    110 000 $
    817 $/м²

    Мира ул., 16

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    135 м²
    2 мес. назад
    Продаж ліквідного нежитлового приміщення площею -134.6м2 ПЕРШИЙ поверх квартирного будинку Ірпінь, вул. Миру 120 метрів до вул. Соборна - головної артерії міста 2 входа Фасадна частина на вул. Миру. Другий вхід - збоку будинку. (рампа) Опалення комбіноване: централізоване + електрокотел Водопостачання/каналізація - центральні Інтернет - оптоволокно Проведена сигналізація Планування - окремі кімнати - 50м2, 16м2, 7.3м2, 5.3м2, 5.5м2, 6.7м2, прохідна кімната 9.7м2 санвузол. Можливо зробити перепланування під свій вид діяльності. Ідеальний варіант під медичний центр, аптеку, магазин, коворкінг З усіх питань, а також для запису на перегляд, телефонуйте
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.